RN73H2BTTD2052A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2052A25
JLCPCB Part #
C4087600
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS