RK73H2ERTTD30R9F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD30R9F
JLCPCB Part #
C5726161
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS