RN73H1JTTD2210A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2210A10
JLCPCB Part #
C4104206
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS