RN73R1JTTD8200B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8200B25
JLCPCB Part #
C3937412
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS