RN73H2ETTD2873D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2873D50
JLCPCB Part #
C4118559
Description
250mW 287kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS