RN73H2ETTD5693B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5693B25
JLCPCB Part #
C4245886
Description
-55℃~+155℃ 250mW 569kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS