RK73H2ERTTD1693D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1693D
JLCPCB Part #
C5851945
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS