RK73H2ERTTD1963D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1963D
JLCPCB Part #
C6182100
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS