RN73H1ETTP8350F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP8350F25
JLCPCB Part #
C2516546
Description
-55℃~+155℃ 63mW 835Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS