ERJ-P14D7152U
MFR.Part #
ERJ-P14D7152U
JLCPCB Part #
C4159281
Description
-55℃~+155℃ 500mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS