RN732BTTD2212B50
MFR.Part #
RN732BTTD2212B50
JLCPCB Part #
C4169557
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS