RK73H2ERTTD14R0F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD14R0F
JLCPCB Part #
C6649526
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS