RN732ATTD9090C25
MFR.Part #
RN732ATTD9090C25
JLCPCB Part #
C3979917
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS