RK73G1JTTD2103F
MFR.Part #
RK73G1JTTD2103F
JLCPCB Part #
C2578945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS