RN73H1JTTD3610A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3610A25
JLCPCB Part #
C3963348
Description
-55℃~+155℃ 100mW 361Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS