RN73H1JTTD52R3D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD52R3D25
JLCPCB Part #
C4317304
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS