RK73G1JTTD1651D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1651D
JLCPCB Part #
C2581070
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS