SG73S2ETTD204J
MFR.Part #
SG73S2ETTD204J
JLCPCB Part #
C4332060
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS