RK73H2BTTD7R68F
MFR.Part #
RK73H2BTTD7R68F
JLCPCB Part #
C5726063
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS