D55342E07B39E0RWS
MFR.Part #
D55342E07B39E0RWS
JLCPCB Part #
C4110763
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 39kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount