RK73H2BTTD5102D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2BTTD5102D
JLCPCB Part #
C6270748
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS