HV731JRTTD1332F
MFR.Part #
HV731JRTTD1332F
JLCPCB Part #
C5656147
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS