RK73G1JTTD7681C
MFR.Part #
RK73G1JTTD7681C
JLCPCB Part #
C2580579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS