RN73H1JTTD1520F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1520F10
JLCPCB Part #
C4126059
Description
100mW 152Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS