RM12J684CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12J684CT
JLCPCB Part #
C3987174
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS