RK73H2BRTTD43R0F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD43R0F
JLCPCB Part #
C2599342
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS