SG73G2ATTD1542D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1542D
JLCPCB Part #
C5893688
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS