RK73H2BTTD42R2D
MFR.Part #
RK73H2BTTD42R2D
JLCPCB Part #
C2578470
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS