RN732BTTD2611B50
MFR.Part #
RN732BTTD2611B50
JLCPCB Part #
C3978246
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS