RK73G2BTTD1001D
MFR.Part #
RK73G2BTTD1001D
JLCPCB Part #
C6270169
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS