RK73H2BRTTD8870D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD8870D
JLCPCB Part #
C6649439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS