RK73H2BTTD3162D
MFR.Part #
RK73H2BTTD3162D
JLCPCB Part #
C2578457
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS