SG73S2ETTD4533F
MFR.Part #
SG73S2ETTD4533F
JLCPCB Part #
C3983641
Description
-55℃~+155℃ 453kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS