RN731JTTD1012B10
MFR.Part #
RN731JTTD1012B10
JLCPCB Part #
C3976193
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS