SG73S2BTTD5760D
MFR.Part #
SG73S2BTTD5760D
JLCPCB Part #
C4167264
Description
-55℃~+155℃ 333mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS