RN73H2BTTD8662D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8662D100
JLCPCB Part #
C4146400
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS