RK73H2BTTD1433F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1433F
JLCPCB Part #
C880167
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS