ERJ-U08F2202V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08F2202V
JLCPCB Part #
C1859973
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS