RK73H2BTTD1R33F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1R33F
JLCPCB Part #
C4268642
Description
-55℃~+155℃ 1.33Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS