RN73H2BTTD1762B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1762B05
JLCPCB Part #
C4205609
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS