RK73H2BRTTD8250F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD8250F
JLCPCB Part #
C5875485
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS