ERJ-8ENF7872V
MFR.Part #
ERJ-8ENF7872V
JLCPCB Part #
C2077656
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS