RN73H1ETTP1800F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1800F25
JLCPCB Part #
C3968415
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS