RK73H2BRTTD2150F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2150F
JLCPCB Part #
C6270603
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS