RK73H2ETTD2152F
MFR.Part #
RK73H2ETTD2152F
JLCPCB Part #
C2577187
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS