RK73H2HTTE6802F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6802F
JLCPCB Part #
C2581103
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS