RK73H2BRTTD6652F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD6652F
JLCPCB Part #
C6270681
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS