RN73H1JTTD1022B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1022B10
JLCPCB Part #
C4086001
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS