SG73S2ARTTD431J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD431J
JLCPCB Part #
C7080334
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS