RK73H2BRTTD4123F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD4123F
JLCPCB Part #
C2599322
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS